Від чого залежить ефективність застосування автокрісла

Опубликовано в Діти, Рекомендації

Від чого залежить ефективність застосування автокрісла

Ефективність використання автокрісла буде залежати не тільки від його відповідності технічним нормам виготовлення, але також і від правильності його установки.
Базовим вимогою для виконання кріслом своїх функцій є надійність його кріплення на сидінні автомобіля. При аварії крісло під впливом сильного прискорення може бути зірвано з місця установки, що призведе до серйозного травмування дитини незалежно від ефективності використовуваних рішень в частині дизайну самого автокрісла.
Сучасні вироби оснащуються ефективними платформами для установки такого крісла, що мають можливості по гасінню частини енергії удару, що при правильному монтажі значно знижує ризик травматизму.
Незважаючи на простоту процесу установки і його детальний опис в інструкції до автокрісла, досить часто при монтажі допускаються помилки, що суттєво знижує рівень безпеки навіть висококласних моделей.
Таким чином, щоб забезпечити достатній рівень захисту дитини під час поїздок на машині, перед тим як купити автокрісло в Києві, Харкові чи Одесі бажано вивчити методику його установки на спеціалізовані кріплення.

Комментарии закрыты.