Головна біль, частина 5: Знайдіть тихе, темне місце, щоб зробити перерву

Опубликовано в Головний біль

Головна біль, частина 5: Знайдіть тихе, темне місце, щоб зробити перерву

Якщо ви можете, спробуйте лягти і відпочити протягом принаймні 30 хвилин. Завершення роботи жалюзі, вимкнути світло, і зосередитися на своєму диханні. Це сенсорна скорочення може допомогти вам розслабитися і зцілити.
Запит абсолютного миру і спокою. Якщо ви змушені відпочивати навколо інших людей, пояснити, що у вас болить голова і запитати, що вони, будь ласка, постарайтеся бути спокійним і залишити вас у спокої. Запобіжні з проханням про співпрацю може допомогти вам уникнути негарний переривання пізніше. Якщо ви хочете, отримати певний сон або подрімати.
Переконайтеся, що ваша ліжко або диван зручно і, що ваша голова підтримується в положенні, яке не призводить до збільшення напруженості на шиї. Якщо одна сторона шиї розтягується, а інша стисненими, зафіксуйте його так, щоб ваша голова і шия рівномірно підтримується.
Налаштуйте освітлення. Уникайте яскравих, неприродний світло, а світло робить головні болі гірше. — Навіть для сліпих людей  Ви можете також носити маску для очей, щоб блокувати світло.
Налаштуйте кімнатну температуру. Деякі люди можуть відпочити тільки в прохолодній кімнаті, в той час як інші вважають за краще велику ковдру або обігрівач. Спробуйте створити будь-які умови роботи найкраще для вас, коли ви йдете спати ночами.

Комментарии закрыты.