Як позбутися головного болю? Частина 1 Знеболююче

Опубликовано в Останні новини

Як позбутися головного болю? Частина 1 Знеболююче

1. Візьміть знеболююче. Більшість знеболюючі не почалась впродовж 1-2 годин, так що прийняти дозу, як тільки ви починаєте відчувати головний біль, які йшли. Раніше лікування завжди краще звернутися до головного болю. Навіть якщо ви вже в глибині страждань, швидка доза ібупрофену, ацетамінофен, напроксен, аспірин або навіть капсаїцин назальний спрей може заморити.
Будьте обережні, щоб не приймати ліки щодня, якщо ви не сказали вашим лікарем. Щоденне вживання навіть більш-рецепта ліки можуть бути пов’язані з Лікування перестарайтеся синдром, коли людина приймає ліки, вони насправді не потрібно, тому що вони бояться майбутніх головних болів.  Це неправильне використання може викликати часті головні болі, рецидивний називається «відскоку» головні болі.
Якщо ви часто приймати ліки від головного болю 3 + раз в тиждень, зверніться до лікаря. Чим більше препарат використовується для лікування, тим більш терпимі до цього ліки пацієнт може стати. Це може призвести до побічних ефектів, таким як нижчий больовий поріг і підвищеною частотою виникнення «відскоку головні болі.»
Лікування «відскоку» головного болю є зниження або припинити прийом знеболюючих препаратів. Поговоріть з лікарем, щоб з’ясувати, як ефективно управляти ліки.

Комментарии закрыты.