Популярно Про Здоров'я для Черкащан


Під час обстеження виявили патологічні зміни в нирках.

08.12.2011 - 9:50    автор: admin  
Під час обстеження виявили патологічні зміни в нирках.

Зоя, Золотоноша. Під час обстеження виявили патологічні зміни в нирках. Крім того, на одній із нирок є кіста, яка збільшується у розмірах. Що робити?

– Потрібно звернутися за консультацією до лікаря-уролога. Якщо кіста велика – таку патологію потрібно лікувати. На сьогодні в обласній лікарні успішно застосовують метод пунктування та склерозування кіст. Чим більшою стає кіста, тим більше вона тисне на тканину нирки і таким чином спричиняє підвищений артеріальний тиск.

УЗО показало, що в нирках утворилися мікроліти. Що це таке іншими словами? Пісок?

– Так, це наявність мілкого піску або елементів формування піску. Їх можна побачити й самому. Для цього потрібно після ночі помочитися у скляну посудину й залишити її на певний час у теплому місці. На дні утвориться осад. Якщо посудину підняти і подивитися на осад, то можна побачити малесенькі піщинки різного кольору. Це свідчить про наявність піску.

– Як вигонить цей пісок?

– По-перше, має бути правильне харчування, їжа має бути різноманітною. Потрібно пити достатню кількість рідини – півтори-дві літри. Обмежити вживання солі, гострот. Більше їсти овочів, фруктів. Із медичних препаратів призначають Уролесан, Канефрон та інші. Рекомендоване санаторно-курортне лікування.

 

Тэги: Мітки:,