Популярно Про Здоров'я для Черкащан


Запалення статевих органів у маленьких дівчаток

17.06.2011 - 22:47    автор: admin  
Запалення статевих органів у маленьких дівчаток

Запалення статевих органів у маленьких дівчаток може бути від частого підмивання милом

Запалення зовнішніх статевих органів: почервоніння, свербіж, печія, виділення із піхви – найпоширеніші гінекологічні проблеми у дівчаток, віком до 10 років.

За словами дитячого гінеколога …. найчастіше причини таких проблем – неправильна гігієна дівчинки, глисти ( гострики), часті застудні, хронічні та інфекційні захворювання.

Одне з правил здорової дівчинки – правильний догляд за статевими органами та гігієна. Підмивання чистою водою має бути щоденною процедурою для дівчинки.

Мило рекомендується використовувати не частіше як раз на тиждень, оскільки воно пригнічує корисну флору піхви. А це може стати причиною почервоніння та свербіжу. Для дитячої гігієни не підійдуть й інтимні мила та гелі.інтимні мила та гелі

– Нерідко у дівчаток виникає кандидоз ( пліснявка, російською – молочниця), – розповідає …..До цього призводять порушення обмінних процесів, підвищення цукру в крові, вживання антибіотиків без застосування …препаратів (ністатину, флюконазолу чи пробіотиків). Трапляються випадки ураження статевих органів хламідійними інфекціями – можуть з’являтися сірі виділення з неприємним запахом, почервоніння зовнішніх статевих органів. У випадку трихомонадної інфекції виділення сильні, пінисті, жовтого кольору. Також виникає почервоніння, можуть з’являтися язвочки.

Інфекційні захворювання статевих органів у дітей найчастіше передаються їм від хворих дорослих через спільне мило, рушники, постіль. Підхопити болячку дівчинка може й на лавочці у басейні чи бані.

milo2

– Якщо мама помітила в дівчинки почервоніння зовнішніх статевих органів, або та скаржиться на свербіж – потрібно негайно звернутися до дитячого гінеколога. І саме до дитячого! Якщо в районі немає дитячого гінеколога – приїжджайте до нас у центр, – наголошує ……Оскільки дитяча гінекологія має свою специфіку, а неправильно призначене лікування може мати невтішні наслідки.

Мамам також слід бути особливо пильними, коли дівчатка граються невеликими предметами. Трапляється, що вони запихають до статевих органів маленькі копійки, ковпачки з ручок, резиночки для волосся. Діагностувати інороднє тіло зможе також дитячий гінеколог, а ось, щоб вилучити його, дівчинку направляють до Охматдиту до Києва.

Тривалі місячні у дівчаток – підлітків спричиняють анемію

До періоду статевого дозрівання дівчаток мами мають поставитися особливо відповідально. Вважається нормальним, якщо місячні розпочинаються у 12-13 років. Приблизно в цей час відбувається і „ ожіночнення” дівчинки –починають рости молочні залози, з’являється оволодіння на лобку. Якщо місячних немає до 15 років – не варто зволікати, а звернутися до дитячого гінеколога, оскільки це ознака затримки статевого розвитку. Якщо місячні розпочалися, а через якийсь час зникли, або супроводжуються сильними болями – це також має насторожити.

– Нещодавно моїм колегам доводилося рятувати дівчинку, яка мало не померла через кровотечу. Як з’ясувалося, до того як дитина без свідомості потрапила до лікарні із важкою анемією, її лікували від кровотечі багатьма методами. Але чомусь до дитячого гінеколога мама дитину не привела, – ………– Хочу наголосити всім мамам, у яких ростуть доньки, якщо місячні тривають більше 7-10 днів – це вже проблема й причина виникнення анемії, порушення звертання крові. Кваліфіковано призначити лікування й зарадити цій проблемі може дитячий гінеколог. Нажаль останнім часом від так званих ювенільних кровотеч страждає чимало дівчаток.

Горе від раннього сексу

Лібералізація статевих стосунків і мода на секс серед підлітків – справжній бич для здоров’я сучасної молоді. Гінекологи стверджують, що статевим шляхом передаються більше 50 інфекцій. Сексуальні стосунки у ранньому віці призводять до ранньої вагітності та низки гінекологічних захворювань серед дівчаток, що в подальшому можуть стати причиною безпліддя та не виношування вагітності.

– До 18 років дівчинка ще не готова до інтимних стосунків, адже має відбутися і фізична готовність, і психологічна, – стверджує……– На заході уже розпочалася зворотня сексуальна революція, коли в моді дошлюбна цнотливість. Залишається сподіватися, що ця позитивна тенденція дійде й до нас.

Тэги: Позначки:,