Що таке домашній дитячий сад і чому подібні заклади стають все більш популярними в наші дні?

Опубликовано в Дитячий садок, Рекомендації

Що таке домашній дитячий сад і чому подібні заклади стають все більш популярними в наші дні?

До недавнього часу багато хто з батьків поняття не мали, що таке домашній дитячий сад і що дійсно це означає. Адже при такому словосполученні уявляєш собі або бабусь або нянь, які займаються вихованням вдома, або взагалі не уявляєш, як дитячий сад може бути вдома, адже це вже начебто як не сад. Так що ж це дійсно таке? Що саме означає це словосполучення і що являє собою дитсадок домашнього типу, спробуємо з’ясувати далі.

Чим домашній дитячий сад відрізняється від приватного

Якщо різниця між державними дошкільними установами та приватними очевидна, відмінностей безліч, то приватний дитячий сад, в якому також може знаходитися невелика кількість дітей від домашнього часом відрізнити складніше. У чому ж полягає ця різниця?

• Основна відмінність в тому, що в домашньому дитячому садку формується всього одна група, що складається максимум з 8-10 діток. У той час, як в приватному груп може бути декілька і вони формуються за віковими категоріями, все, як і в муніципальному садку, тільки в приватному свої умови, правила, встановлена ​​вартість за перебування дитини.
• Домашній дитсадок просто передбачає нагляд за вашою дитиною, його розвага і якщо це обумовлено заздалегідь, то і навчання малюка. Групу осіб може становити дітей різного віку, але, як правило, вихователі дотримуються єдиної вікової категорії. Наприклад, це можуть бути дітки 6-8 років, щоб їм комфортно було один з одним.
• У приватному дитячому садку працює така ж кількість персоналу, як і в муніципальному. Іноді звичайно список співробітників, що значаться в подібних закладах набагато ширше. У той час як в домашньому дитсадку все обов’язки виконує один-два людини. Вихователь тут і веде перегляд дітей і відповідає за їх харчування, прогулянки, поведінку, розвиток і розвага. Тобто поєднує кілька функцій — няні, вихователя, прибиральниці і т.д.

Домашній дитячий садок — це надання виховних та освітніх послуг на дому або в орендованому приміщенні приватних осіб, що мають педагогічну освіту. Простими словами, педагог може у себе вдома або в орендованому приміщенні організувати групу або індивідуальні місця для нагляду, виховання і освіти інших дітей. Природно, це буде за певну плату.

Комментарии закрыты.