Як прищепити хлопчику жагу до читання?

Опубликовано в Діти, Рекомендації

Як прищепити хлопчику жагу до читання?

Ви бажаєте привчити свою дитину читати, однак не знаєте, з чого почати? Перш за все, слід підібрати цікаву та актуальну дитячу літературу, виходячи з вікових особливостей та статі дитини. Щоб вибір був дійсно корисний, та осмислений, довірте його хлопчику, адже вони полюбляють приймати рішення самостійно. Чуйний батько може лише порекомендувати цікаві книги для дітей, однак нав’язувати свою думку не потрібно, адже це може стимулювати відразу до читання.

Створення комфортних умов для читання – ще один аспект, котрому потрібно приділити увагу. Доступ до книжок для дітей повинен бути усюди – і вдома, і в школі, щоб дитина могла у любу хвилину їх узяти.

Якщо хлопчик цікавиться переважно електронними книжками для дітей – не потрібно перешкоджати цьому, адже це один із сучасних видів читання, і не кожен батько чи мати зрозуміє цей підхід. Ваше завдання незмінне – уважно стежте за тим, щоб у списку дитячої літератури були хороші та корисні книги для дітей. Не потрібно постійно бубоніти на рахунок того, що хлопчик мало читає, краще подайте приклад, адже діти дуже часто наслідують дії батьків. Нічого поганого у цьому не буде, Ви зможете провести вільний час з подвійною користю для себе та для Вашої дитини.

Комментарии закрыты.