Що потрібно знати тим, хто подорожує з калоприймачем?

Опубликовано в Корисні аксесуари, Останні новини, Рекомендації, Стома

Що потрібно знати тим, хто подорожує з калоприймачем?

Ви намагаєтеся вести звичний спосіб життя, але не наважуєтеся подорожувати зі стомою? Не бійтеся, оскільки на сьогоднішній день сучасна медицина вирішує більшість проблем, пов’язаних з відходом стоми, і пацієнт в цілому має можливість вести нормальне життя, з подорожами і відпочинком.

Проте, варто пам’ятати кілька рекомендацій, які в загальному сенсі вже давно відомі пацієнтові зі стомою. Перше, це своєчасна заміна калоприймача. Обов’язково купіть всі необхідні для цього аксесуари, і краще зробити це з запасом, щоб виключити будь-які непередбачені моменти. Пам’ятайте, що чистота шкіри навколо стоми і своєчасна заміна калоприймач дуже потрібні, і необхідно регулярно проводити заміну стомного мішка, навіть не дивлячись на те, що Ви перебуваєте в дорозі.

Не переживайте про те, що чужі люди дізнаються про Ваш маленькому секреті. Калоприймач такої моделі практично непомітний під одягом, а його заміна займає не так багато часу, як може здатися на перший погляд. В першу чергу, це Ваше життя, а її якість безпосередньо залежить від якості догляду за стомою. Слідкуйте за своїм здоров’ям і подорожуйте з задоволенням, благо виробники сучасних медичних аксесуарів для стоми подбали і максимально полегшили це завдання.

Комментарии закрыты.