Як побудувати будинок під ключ з цегли?

Опубликовано в Останні новини, Рекомендації

Як побудувати будинок під ключ з цегли?

На сьогоднішній день, цегляні будинки вважаються найтеплішими та найдоступнішими по вартості.

Але ціна будинку з цегли на ринку нерухомості може сягати космічних масштабів, тому більшість з громадян, які мріяли про приватний будинок так і залишаються на одинці зі своїми мріями. Але якщо не полишають думки про зміну місця проживання, варто замовити індивідуальне будівництво будинків з цегли ціна якого в рази нижча, ніж придбання вже готового житла.

Насправді, будинок з цегли вартість якого не така висока, як може здатися на перший погляд, є найкращим варіантом для отримання житла своєї мрії. Використання сучасних технологій, втілення стильних та інноваційних рішень архітектурного напрямку та функціональність – не всі переваги, які може отримати кожен клієнт, вирішивший побудувати будинок з цегли під ключ за участю співробітників профільної компанії.

Будуючи цегляний будинок під ключ в компанії Ekodim ціна такого виду послуг може змінюватись та залежить виключно від складнощів роботи, геолокації об’єкту та кількості поверхів, які передбачені в проекті. Також на вартість таких будівель та індивідуального виконання роботи впливає тип фундаменту, який встановлюється після аналізу та оцінки ґрунту на об’єкті.

Якщо вирішили побудувати будинок з цегли ціна виконання роботи під ключ може включати декілька факторів. Замовляючи будинки з цегли під ключ недорого варто розуміти, що такі роботи можуть бути частковими та комплексними. До часткового будівництва відносять заливку фундаменту, будівництво стін, перекриття та підключення комунікаційних систем. При комплексному будівництві, співробітники компанії також можуть виконати зовнішнє та внутрішнє оздоблення житла, що найбільш вигідно, якщо по завершенню робот плануєте одразу заселитися до помешкання.

Комментарии закрыты.